طراحی و تولید تابلو، پوستر دیواری، آینه و....
طراحی و تولید انواع پرده، کوسن، رانز و رومیزی و...
چاپ طرح دلخواه روی تابلو بوم، پوستر دیواری، آینه، پرده و...
طراحی انواع تابلو، پوستر دیواری، پرده و...

استودیو دکوراتیو

در دکوراسیون داخلی خانه یا محل کار شما، محصولاتی هستند که امکان چاپ یک طرح بر روی آن ها امکانپذیر می باشد. نمونه این محصولات عبارت اند از: چاپ روی تابلو بوم کنواس یا مخمل، چاپ پوستر دیواری تصویری، چاپ انواع پرده های دکوراتیو، چاپ کوسن، رانر، رومیزی و یا حتی چاپ روی آینه و… . این محصولا به ما و شما کمک می کنند تا بتوانیم یک طرح اختصاصی که با محیط هارمونی بیشتری دارد را داشته باشیم. قاعدتا پیش از خرید این محصولات ممکن است شما یک سبک طرح با یک رنگبندی خاص در ذهن داشته باشید. اما همین که وارد بازار فروش محصولات می شود، متوجه می شوید که پیدا کردن طرحی که می خواهید روی محصولی که می خواهید، کار چندان آسانی نمی باشد. پس بهتر است به ثبت سفارش چاپ تابلو، پوستر دیواری، پرده و… فکر کنید. این کار نه تنها شما را به خواسته تان نزدیک تر می کند، بلکه نسبت به سایر محصولات اختصاصی هم سریع تر اماده می شود و هم هزینه کمتری برای شما خواهد داشت. ضمن اینکه شما می توانید چندین آیتم را به گونه ای سفارش بدهید که با همدیگر هارمونی داشته باشند، یا به اصطلاح ست باشند. محصولات دکوراتیو را به چند روش می تونید سفارش بدهید. هم می توانید سفارش طراحی بدهید تا ما آن را برای شما طراحی کنیم، هم می توانید خودتان فایل بدهید برای شما آن محصول را فقط چاپ و تولید کنیم، و هم می توانید از طرح های گالری ما برای سفارش چاپ بوم، تابلو، کاغذ دیواری پوستری و… انتخاب نمایید. خبر خوب اینکه اگر بخواهید می توانید با هماهنگی تبم پشتیبانی ما، در مرحله قبل از تولید، ابعاد، رنگبندی یا جزییات طرح را تغییر بدهید. ما در زمان کم ویرایش شده طرح را طبق خواسته شما برایتان طراحی می کنیم و پس از تایید شما، آن را وارد مرحله چاپ و تولید خواهیم کرد. برای معرفی بهتر مجموعه گالری هنا، شما را با لیستی از محصولات دکوراتیوی که طراحی، چاپ و تولید می کنیم، آشنا می نماییم.

طراحی و چاپ پوستر دیواری:

پوستر دیواری تصویری به طور کلی مثل کاغذ دیواری است. فقط اینکه حتما دیده اید که طرح کاغذ دیواری حاصل تکرار یک طرح مشخص و پترن خاصی در کنار هم می باشد. که به صورت متوالی روی لت های کاغذ دیواری تولید شده است. و وقتی این لت ها روی دیوار در کنار هم و به صورت عمودی قرار می گیرند، باید از قسمت مرز فیه مابین آن ها باهم جفت شوند تا نظم تکرار شونده این طرح ها به هم نریزد. اما چاپ پوستر کاغذ دیواری قدری تفاوت دارد. معمولا دیگر طرح تکرار شوند برای چاپ کاغذدیواری پوستری انتخاب نمی شود. چون که در پیاده سازی و چاپ هر طرحی دیگر محدودیتی نداریم. نکته اینجاست که برای تولید این محصول از یک تصویر کلی استفاده می شود. مثلا اگر دیوار شما پنج متر است، فایل شما به پنج لت تقسیم بندی و چاپ می شود. و بعد این که طرح هنگام نصب به صورت پازلی روی دیوار قرار می گیرد، طرح شما کامل می شود. به این ترتیب شما هر تصویری را که بخواهید می توانید برای چاپ پوستر دیواری با طرح دلخواه خود انتخاب کنید. این تصویر چه از بین طرح های گالری ما باشد، چه سفارش طراحی باشد، چه عکس شخصی باشد، فقط نیاز مند این است که کیفیت داشته باشد. دیگر هیچ محدودیتی از نظر ابعاد، کیفیت و نصب نخواهید داشت. تصویر باید با کیفیت باشد تا در در ابعاد بزرگی همچون یک دیوار، قابلیت چاپ و تولید داشته باشد. البته لازم به ذکر است که بهتر است تا تناسب تصویر با تناسب دیوار شما برابری داشته باشد. به عنوان مثال برای یک دیوار عمودی یک تصویر افقی انتخاب نکنید. وگرنه قسمتی از تصویر برش خواهد خورد. این پوسترها روی متریال مخصوص چاپ کاغذ پوستری چاپ و تولید می شود. این متریال دارای تکستچر و ضخامتی است که که بتواند به راحتی داخل دستگاه چاپ قرار بگیرد و رنگ پذیری خوبی داشته باشد. این نوع چاپ ماندگاری رنگ بالایی دارد. در نهایت بعد از چاپ ما این طرح ها را رول می کنیم و برای شما ارسال می کنیم. هر نصاب کاغذ دیواری ای می تواند سفارشتان را روی دیوار نصب کند. کافیست پشت لت ها را آغشته به چسب کند و آن را روی دیوار تنظیم کند و روی سطح پوستر را کاردک بکشد تا هم پوستر بهتر به دیوار بچسبد و هم هوای اضافی زیر پوستر تخلیه شود. علاوه بر طرح های گالری پوستر دیواری تصویری هنا استودیو، ثبت سفارش طراحی و یا سفارش چاپ طرح دلخواه روی کاغذ دیواری پوستری در هنا استودیو امکانپذیر می باشد.

توضیحات بیشتر:
تفاوت چاپ پوستر دیواری با کاغذ دیواری در چیست؟
پوستر دیواری سه یعدی چیست؟

طراحی و چاپ تابلو بوم کنواس:

اگر بخواهیم این محصول را معرفی کنیم، چاپ بر روی بوم کنواس، در واقع چاپ بر روی همان بوم هایی است که هنرمندان نقاش روی آن با رنگ روغن یا اگریلیک نقاشی می کنند. ما طرح های گاری خودمان یا طرحی که شما بخواهید را روی آن ها چاپ می کنیم. در واقع این خود تابلو نیست که روی آن چاپ می کنیم. ما اول طرح شما را روی پارچه بوم، یعنی پارچه کنواس چاپ می کنیم، سپس برش می زنیم و روی کلاف های چوبی ای که از قبل تولید کرده ایم می کشیم و منگنه می کنیم. تا شکل یک تابلو بوم کنواس به خود بگیرد. این نوع چاپ ماندگاری رنگگ بالایی دارد و در تولید نیز از بهترین متریال کنواس موجود در بازار و چوب های روسی درجه یک استفاده می کنیم. علاوه بر طرح های گالری تابلو هنا استودیو، ثبت سفارش طراحی و یا سفارش چاپ طرح دلخواه روی بوم کنواس در هنا استودیو امکان پذیر می باشد.

توضیحات بیشتر:
پوستر دیواری سه بعدی چیست؟
پوستر سقفی چیست؟
فرق بوم لبه رنگی با بوم لبه سفید در چیست؟

 طراحی و چاپ تابلو بوم مخمل:

این محصول دقیقا مثل چاپ روی بوم کنواس است با این تفاوت که در فرآیند چاپ و تولید به جای چاپ کنواس، از چاپ روی پارچه مخمل استفاده می کنیم. چاپ پارچه مخمل کیفیت بالایی دارد و می تواند همان زیبایی تابلو بوم کنواس را نیز داشته باشد. چاپ تابلو بوم ها هم برای محیط خانه، هم محل کار شما می تواند کاربرد زیادی داشته باشد. علاوه بر طرح های گالری تابلو هنا استودیو، ثبت سفارش طراحی و یا سفارش چاپ طرح دلخواه روی بوم مخمل در هنا استودیو امکانپذیر می باشد.

توضیحات بیشتر:
ساختار تابلو بوم به شکل است؟

طراحی و چاپ تخته شاسی:

تخته شاسی یا چاپ شاسی یکی از کاربری ترین محصولات دیواری است که به صورت تابلو قابل استفاده است. این محصول در ضخامت های مختلف قابل چاپ و تولید اند و معمولا از چاپ سیلک یا پلات لمینت برای چاپ طرح روی آن ها استفاده می کنیم. چاپ روی تخته شاسی یکی از محصولاتی است که خیلی زود آماده می شود و بیشتر برای فضاهای اداری و مشاغل کاربرد دارد. علاوه بر طرح های گالری تابلو هنا استودیو، ثبت سفارش طراحی و یا سفارش چاپ طرح دلخواه روی تخته شاسی در هنا استودیو امکانپذیر می باشد.

طراحی و چاپ پرده پانچی:

پرده پانچی محصولی است که به خانه و محل زندگی شما گرمای بیشتری می بخشد. جنس متریال چاپ روی پرده پانچی معمولا از مخمل می باشد اما در صورتی که بخواهید روی حریر، ساتن و هازان هم امکان چاپ پرده پانچی داریم. عرض پارچه ها معمولا ۱۵۰ سانت می باشند که بستگی به مقدار چین خوردگی پرده، عرض کمتری از پنجره را می پوشانند. مثلا برای یک پنجره با عرض ۱٫۵    متر بهتر است از دو قواره پرده پانچی استفاده کنیم. پرد پانچی ها قابل شست و شو هستند و کیفیت بالایی دارند. از آن جایی که پرده پانچی ها به طرفین پنجره باز شونده هستند، دارای چین خورده خواهند بود. بنابراین برای چاپ طرح دلخواه بر روی پرده پانچی بهتر است تا از طرح ها و عکس هایی استفاده کنیم که وقتی روی پرده چین خوردگی اینجاد می شود، تصویر شکل بدی به خود نگیرد. اگر از عکس چهره و عکس هایی انتخاب می کنید که وضوح تصویر برای شما مهم است، به جای سفارش چاپ عکس بر روی پرده پانچی، سفارش چاپ عکس روی پرده رولی ثبت نمایید. علاوه بر طرح های گالری پرده هنا استودیو، ثبت سفارش طراحی و یا سفارش چاپ طرح دلخواه روی پرده پانچی در هنا استودیو امکانپذیر می باشد.

طراحی و چاپ پرده شید رول:

پرده شید رول یا پرده رولی یک نوع از انواع پرده های چاپی است که با جنس های مختلفی تولید می شود. جنس های مناسب برای چاپ پرده رولی، معمولا کتان، سولیت یا تکستایل هستند. این نوع پرده ها به سمت بالا جمع می شوند و بیشتر برای محل کار مناسب هستند. نهایتا در خانه خود و در اتاق خواب ها می توانید از این پرده ها سفارش بدهید. اما معمولا برای سالن پذیرایی یا هال خانه مناسب نمی باشند. این نوع پرده دیگر چین خوردگی ندارد و وقتی جمع نشده است تصویر به صورت واضح و مشخص دیده می شود.علاوه بر طرح های گالری پرده هنا استودیو، ثبت سفارش طراحی و یا سفارش چاپ طرح دلخواه روی پرده شیدرول در هنا استودیو امکانپذیر می باشد.

طراحی و چاپ پرده زبرا:

پرده زبرا ساختار نسبتا مشابهی با پرده شیدرول دارد. فقط متریال چاپی پرده متفاوت است. به این گونه که نوارهایی افقی از پرده زبرا، به صورت توری است. تا نور بیشتری از خود عبور بدهد. به همین دلیل این پرده زبرا دو لایه طراحی شده است تا بتوانید به کمک زنجیر بالا روند جای این نوارها را تغییر بدهید که کنار هم باشند یا روی هم باشند و مقدار نور را تنظیم کنید. انتخاب تصویر برای چاپ این نوع پرده هم یه کم مشکل است. چون که در قسمت های نوارهای توری به دلیل اینکه بافت پارچه تراکم کمتری دارد، وضوح تصویر کمتر می شود.علاوه بر طرح های گالری پرده هنا استودیو، ثبت سفارش طراحی و یا سفارش چاپ طرح دلخواه روی پرده زبرا در هنا استودیو امکانپذیر می باشد.

طراحی و چاپ کوسن:

یکی از محبوب ترین اکسسوری ها کوسن است. این محصول در اشکال و ابعاد مختلف قابل چاپ و تولید است. چاپ کوسن را بر روی پارچه مخمل و یا ساتن انجام می دهیم و به صورت کاور ساتن زیپ دار می دوزیم. سپس بالشتک کوسن داخل آن قرار می دهیم. چاپ کوسن به صورت چاپ کوسن مربع یا چاپ کوسن دایره با ابعاد متفاوت قابل سفارش است. علاوه بر طرح های گالری کوسن هنا استودیو، ثبت سفارش طراحی و یا سفارش چاپ طرح دلخواه روی کوسن با شکل های مختلف در هنا استودیو امکانپذیر می باشد.

طراحی و چاپ رانر و چاپ رومیزی:

به همراه سفارش کوسن خود می توانید یه مجموعه ست کامل از رومیزی و رانز هم تهیه کنید تا محیط خانه یا محل کار خودتان را زیباتر کنید. چاپ روی رومیزی و رانر گزینه ای است که خیلی راحت می تواند حال و هوای محیط شما را عوض کند. علاوه بر طرح های گالری رانر و رومیزی هنا استودیو، ثبت سفارش طراحی و یا سفارش چاپ طرح دلخواه روی رومیزی و رانر در هنا استودیو امکانپذیر می باشد.

طراحی و چاپ روی آینه:

چاپ آینه یک محصول مدرن و خیلی زیبا و جدید است. ما می توانیم طرح های زیبایی را روی آینه چاپ کنیم. در واقعی روی قسمت های مشخصی از آینه چاپ کنیم. تا خود آینه هم دیده و کاربرد آن حفظ شود. چاپ آینه هم مستقیما بر روی دیوار قابل نصب است و هم می توانید آن را قاب بگیرید و مثل یک تابلو استفاد کنید. دو نوع چاپ بر روی آینه داریم. یکی چاپ تک لایه است که بعد از چاپ از پشت رنگ های چاپ شده آینه همچنان معلوم است. و یکی چاپ با لایه سفیدی است. که هم کمک می کند تا رنگ ها پررنگ تر باشد و هم دیگر در قسمت های چاپی آینه مشخص نخواهد بود. طراحی چاپ آینه بسیار حساس است و به همین دلیل قبل از چاپ حتما باید نکات لازم با شما چک شود تا نتیجه کار برای شما مطلوب باشد. علاوه بر طرح های گالری تابلو آینه هنا استودیو، ثبت سفارش طراحی و یا سفارش چاپ طرح دلخواه روی آینه در هنا استودیو امکان پذیر می باشد.

توضیحات بیشتر:
نقش هنر گرافیک در طراحی دکوراسیون داخلی
نقش طرح تابلو در دکوراسیون خانه
انواع سبک دکوراسیون داخلی
نقش رنگ در دکوراسیون داخلی