همکاری با هنا استودیو

 ما در تلاش هستیم تا در بخش های مختلف فعالیت خود را گسترش بدهیم. به همین دلیل همواره نیازمند گسترش تیم خود در بخش های محتلف مجموعه خواهیم بود. زمینه فعالیت ما به طور کلی شامل خدمات طراحی گرافیکی، تولید محتوا و طراحی دکوراتیو می باشد. که هریک شامل زیر مجموعه و دسته بندی های مختص خود است. که در ادامه به توضیحی مختصر از این گروه ها می پردازیم. تا خدمات ما تا حدودی به شما معرفی شود. و اگر شما در حوزه ای فعالیت می کنید که مرتبط است و علاقه مند هستید تا با ما همکاری داشته باشید، می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید تا شرایط همکاری به شما اعلام شود. در این قسمت نگاهی به زیرمجموعه های بخش های اصلی سایت هنا می اندازیم:

بخش طراحی گرافیکی

طراحی تبلیغاتی: از جمله طراحی بیلبورد، استیکر، لیبل، بک لایت، بروشور، تراکت، کاتالوگ و…
طراحی اداری: از جمله طراحی کارت ویزیت و ست اداری، فولدر، ساک دستی، پاکت، سربرگ و…
تولید محتوای گرافیکی: از جمله طراحی پست، طراحی کاور، طراحی بنر سایت، آیکون سایت، UI/UX و…
و طراحی دکوراتیو: از جمله طراحی تابلو، پوستر دیواری، انواع پرده، چاپ آینه، کوسن، رانر، رومیزی و…

بخش تولید محتوا

تولید محتوای گرافیکی: از جمله طراحی پست، طراحی کاور، طراحی بنر سایت، آیکون سایت، UI/UX و…
خدمات عکاسی: عکاسی محصول، ساخت موکاپ، عکاسی پرتره، عکاسی ساختمان و…
خدمات ویدئویی: ساخت تیزر، استاپ موشن، لوگوموشن، موشن گرافیک، ویدئو معرفی محصول و…
و خدمات ادیت و تدوین: روتوش عکس، ادیت رنگ، تدوین ویدئو و…

استودیو دکوراتیو

محصولات دیواری: گالری تابلو بوم کنواس، بوم مخمل، چاپ روی آینه، پوستر دیواری تصویری و…
محصولات دکوری: انواع پرده رولی، شید، زبرا، پانچی، کوسن، رانر، رومیزی و…
چاپ محصولات با طرح دلخواه: امکان سفارش محصولات فوق با طرح و تصویر دلخواه مشتری
و طراحی دکوراتیو: از جمله طراحی تابلو بوم کنواس، بوم مخمل، پوستر دیواری، انواع پرده، چاپ آینه، کوسن، رانر، رومیزی و…

معرفی اجمالی هنا استودیو

 شما می توانید لیست کامل تری از این خدمات را در منو سایت به صورت کامل مشاهده کنید. ما در مجموعه هنا استودیو، در هر کدام از این بخش ها تیم طراحی، تولید محتوا، عکاس و فیلمبردار حرفه ای، متخصص سئو، تولید محصول، توسعه و… مجرب در حال فعالیت می باشند. ما سعی داریم تا با گذشت زمان، به رشد و توسعه تنوع محصولات و کیفیت آن ها اضافه کنیم. به همین منظور به داشتن نیروهای مجرب و حرفه ای بیشتری نیاز داریم. حتی علاقه مندان می توانند با گذراندن دوره های آموزش و کار آموزی به مجموعه ما بپپیوندند. ما در کنار هم می توانیم با داشتن هدف های مشترک در کنار هم رشد کنیم. پایه و اساس کار نیروهای ما در استودیو، فعالیت و کار گروهی در محیطی دوستانه است.

نحوه همکاری با ما

 در صورتی که علاقه مند به همکاری با ما هستید، می توانید از طریق راه های ارتباطی به ما پیام بدهید. رزومه و مشخصات خود را برای ما ارسال کنید. به همراه آن عنوان پیشنهادی خود را برای ما بفرستید. ما خیلی زود آن ها را بررسی خواهیم کرد. و در صورت نیاز به تخصص شما، با شما در ارتباط خواهیم بود و شرایط همکاری را به شما اعلام می کنیم. برای مشاوره و راهنمایی بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

راه های تماس

همکاری و فروش طرح در بخش استودیو دکوراتیو

اگر شما طراح هستید و مایل هستید تا طرح های خود را در گالری ما به اشتراک بگذارید، می توانید مضخصات طرح و محصول خود را بریا ما ارسال کنید. همکاران ما در بخش تامین، آن ها را بررسی می کنند و اگر مورد تایید بود، شرایط همکاری را برای شما ارسال می کنند. در صورتی که شرایط همکاری برای شما میسر بود، محصولات شما در سایت هنا استودیو آپلود می شود. و طبق شرایط اعلام شده با شما همکاری خود را ادامه خواهیم داد. طرح های شا باید شامل ویژگی هایی از جمله کیفیت بالا، رعایت شئونات، جذابیت بالا و… باشد. که وقتی شما آن ها را برای ما ارسال می کنید، ما آن ها را بررسی خواهیم کرد. لازم به ذکر است که تولید محصولات دکوراتیو توسط خود ما صورت می گیرد. به همین منظور باید فایل اصلی طرح شما برای مرحله چاپ و تولید صورت بگیرد. این اطمینان به شما داده می شود که حق کپی رایت طرح شما محفوظ خواهد بود و فقط به منظور سفارشات از آن ها استفاده خواهیم کرد. برای مشاوره و راهنمایی بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

راه های تماس